Stoiska targowe

Udział w targach jest dla każdej firmy czymś wyjątkowym. Wiemy o tym i dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to prawdziwe święto.

Stoiska indywidualne

Stoiska indywidualne

ideas for your brands

Stoiska modułowe i systemy mobilne

Stoiska modułowe i systemy mobilne

ideas for your brands

Stoisko targowe stanowią dokładne odzwierciedlenie charakteru i stylu firmy. Zawsze ciężko pracujemy nad tym, aby nasz projekt posiadał oryginalną, interesującą koncepcję, która przyciągnie potencjalnych klientów. Stoiska wykonane są z materiałów najwyższej jakości, co dodatkowo podkreśla jakość produktów lub usług. Nawet najzwyklejsze przedmioty mogą być ukazane w niestandardowy, zapadający w pamięć sposób. Mamy w dorobku wiele takich stoisk. Aby uzyskać szczegółowe informacje lub zamówić wycenę, prosimy o kontakt.

W swojej ofercie posiadamy również jeden z najciekawszych systemów wystawienniczych ostatnich lat. Jest to MODULEFRAME, który stanowi idealne rozwiązanie na wszelkiego rodzaju targi, wystawy i konferencje. Dzięki temu systemowi możecie sami zaaranżować przestrzeń wystawienniczą, bez użycia narzędzi. System składa się z ram aluminiowych do których mocowana jest grafika (wydruk na tkaninie), można do niego montować regały/półki panelowe, telewizor, oświetlenie, a nawet zaadaptować niewielką przestrzeń magazynową. Całość bardzo łatwo się składa i transportuje. Największym plusem tego rozwiązania jest fakt, że nie ma praktycznie żadnych ograniczeń, jeżeli chodzi o zabudowywaną powierzchnię: może to być np. 12m, ale równie dobrze 30m. Proponujemy Państwu zarówno zakup jak i wynajem konstrukcji. Aby uzyskać szczegółowe informacje lub zamówić wycenę, prosimy o kontakt.