Ekspozytory i standy

W swoim portfolio posiadamy bardzo dużo rodzajów standów, displayów, ekspozytorów. Różnią się one np rozmiarem, wyglądem i umiejscowieniem w sklepie. Naszym zadaniem jest dobranie takiego rozwiązania, które będzie idealnie spełniało swoją funkcję, czyli odpowiednio promowało wasz produkt lub usługę.

Standy półkowe

Standy półkowe

ideas for your brands

Standy przy kasach

Standy przy kasach

ideas for your brands

Standy podłogowe

Standy podłogowe

ideas for your brands

Palety

Palety

ideas for your brands

Półka, na której umieszczony jest produkt, to najważniejsze miejsce w sklepie. To właśnie tutaj, klient dokonuje ostatecznej decyzji o zakupie.

read more

Dlatego odpowiednia dekoracja tej strefy sprzedażowej, wymaga skutecznych materiałów POS, biorących pod uwagę bliskość konkurencyjnych produktów. W naszej ofercie, możecie znaleźć szeroki zakres materiałów POS m.in podajniki, ministoiska, pojemniki itp. Aby uzyskać szczegółowe informacje lub zamówić wycenę, prosimy o kontakt.

Strefa kas, to najczęściej odwiedzana i najbardziej udekorowana część sklepu. Powód jest oczywisty – to tutaj klienci podejmują

read more

decyzję pod wpływem impulsu. Jednakże przestrzeń w tych miejscach jest ograniczona. Dlatego strefa ta, wymaga odpowiednich materiałów POS: bilonownice, boxy na paragony, podajniki grawitacyjne, półki, stojaki itp. Aby uzyskać szczegółowe informacje lub zamówić wycenę, prosimy o kontakt.

Displaye podłogowe i stoiska handlowe/produktowe, to kolejny ważny element wyposażenia każdego sklepu. Displaye pozwalają

read more

pozwalają na prezentację szerszego asortymentu i służą jako narzędzie promocji produktów specjalnych lub konkretnych serii. Jeśli chodzi o standy to ich główną cechą, jest możliwość umieszczenia większej ilości informacji o produktach lub usługach (tekst, pomoce wizualne, dźwięk, prezentacje wideo czy nawet systemy interaktywne). Aby uzyskać szczegółowe informacje lub zamówić wycenę, prosimy o kontakt.

Oznakowane palety to świetny sposób na umieszczenie w punkcie sprzedaży dużych ilości produktów. Dzięki indywidualnemu podejściu

read more

do każdej realizacji, jesteśmy w stanie stworzyć taką paletę, która w perfekcyjny sposób wyeksponuje twoją markę i pokaże ją z jak najlepszej strony. Aby uzyskać szczegółowe informacje lub zamówić wycenę, prosimy o kontakt.