Materiały POS

Dekoracje półek

Dekoracje półek

we care about brands in stores

Prezentery

Prezentery

we care about brands in stores

Bilonownice

Bilonownice

we care about brands in stores

Folia statyczna

Folia statyczna

we care about brands in stores

Półka, na której umieszczony jest produkt, to najważniejsze miejsce w sklepie. To właśnie tutaj, klient dokonuje ostatecznej decyzji o zakupie.

read more

Należy pamiętać, że produkty konkurencji są na wyciągnięcie ręki, dlatego trzeba wykorzystać wszelkie możliwe sposoby, aby jak najlepiej wyeksponować swoją markę. Nasza oferta zawiera wiele rodzajów materiałów POS przeznaczonych właśnie na półki – shelflinery, stopery do regałów, ścianki działowe, tacki, organizery, rolki, listwy zatrzaskowe, dekoracje ścianek bocznych i stojaki itp.

Nasze prezentery doskonale sprawdzają się zarówno w branży HoReCa, jak i punktach sprzedaży detalicznej. Te niewielkie displaye,

read more

mogą być także wykorzystywane przy prezentacjach nowych produktów lub kampaniach dystrybucji próbek. Nasza oferta zawiera m.in takie materiały POS jak podajniki, ministoiska, plakaty i inne spersonalizowane materiały reklamowe. Aby uzyskać szczegółowe informacje lub zamówić wycenę, prosimy o kontakt.

Bilonownice, to tacki umieszczane najczęściej przy kasach, służące do wydawania reszty. Są one bardzo skutecznym  

read more

narzędziem marketingowym. Trudno jest bowiem zignorować reklamę umieszczoną na bilonownicy, gdy zabiera się z niej pieniądze. Jest to także wyjątkowa okazja do „przypomnienia” klientowi o produkcie. Nasza oferta obejmuje niedrogie, kolorowe bilonownice z tworzyw sztucznych oraz ekskluzywne, ekologiczne bilonownice drewniane. Dzięki najnowszym technologiom, obie wersje możemy dostosować bezpośrednio do Twoich potrzeb (zadruk, grawer, farbowanie, lakierowanie itd.)

Folia elektrostatyczna to doskonałe rozwiązanie wielokrotnego użytku. Jest łatwa w aplikacji i nie pozostawia śladów po usunięciu.

read more

Można ją zadrukować dowolną grafiką i wykorzystywać na gładkich powierzchniach takich jak np szkło, fronty meblowe itd. Tak zwane naklejki bezklejowe oskonale sprawdzają się jako element szyb wystawowych. Nadruki wykonuje się przy pomocy tuszy ultrafioletowych. Skrócona specyfikacja: folia winylowa 0,15 mm (15C) na podłożu z papieru 180 g, biała lub przejrzysta. Wymiary rolki 1,13 m × 50 m. Aby uzyskać szczegółowe informacje lub zamówić wycenę, prosimy o kontakt.